Імпорт продукції країн ЄС

Який урожай льону зібрали фермери ЄС у 2020 році

На світових ринках льон є, мабуть, однією з головних культур, яку використовують у промисловості, а й у фермерських потреб.

Якщо спочатку основним місцем вирощування цієї культури вважався Китай, то в XXI столітті ситуація змінилася, і Піднебесна вже не так активно займається цією агрокультурою. Проте ініціативу з вирощування льону перехопили країни ЄС, які в наші дні по праву займають одне з лідируючих місць з вирощування цієї культури. До речі, саме у Європі сьогодні виробляють до 80% насіння цієї культури. З льону отримують не тільки пряжу і тканину, але ще й використовують на корм тваринам, а також як сировину для виробництва олії.

Для цього в країнах Європи є всі необхідні потужності, що робить ці держави лідерами цієї галузі.

Які фактори впливають на врожайність льону

В останні роки аграрії все активніше починають вирощувати цю культуру, оскільки її врожайність досить хороша, а сама рослина легко переносить несприятливі погодні умови. Зокрема, льон стійкий до весняних заморозків, осипання насіння та вилягання, а технологія його вирощування не передбачає використання інсектицидів. Крім того, ця культура може рости на будь-яких видах ґрунту, і для її зростання не потрібні добрива. А можливості льону як страхової культури для пересівання озимини лише збільшують її привабливість для аграріїв. Крім того, врожайність цієї культури частіше навіть вища, ніж урожайність соняшнику, і тому багато фермерів наважуються вирощувати лише льон, відмовляючись від соняшника. Особливо часто так роблять фермери у країнах ЄС, де є всі потужності для цього.

Єдина умова, потрібна для зростання цієї рослини – достатня, проте не надмірна кількість вологи, і ось із цим у аграріїв у 2020-му році виникли справжні складнощі.

Адже навіть така невлаголюбна культура, як льон, зазнала впливу посушливого періоду, який був особливо жорстоким у 2020-му році.

Урожайність льону у 2020 році

Оскільки 2020-й рік відзначився не лише пандемією коронавірусу, а й небувалою посухою (причому в усіх країнах), урожайність багатьох культур цього року була не на найвищому рівні. Необхідність постачання насіння різних рослин зросла, та ось тільки не всі аграрії зуміли отримати достатню кількість урожаю, щоб перекрити потреби ринку. За статистикою, в ЄС уже кілька років знижується врожайність льону через несприятливі погодні умови. Експерти Oil World додають, що при цьому світове виробництво насіння льону в 2020 році підвищилося на 2,95 млн. тонн, незважаючи на наслідки посухи. А врожайність, у свою чергу, залишиться на рівні не нижче 10 т/га. Щоб експортувати льон, особливо в ті країни, які через посуху не змогли похвалитися гарною врожайністю, виробникам необхідно буде дотримуватись прийнятих у Митному союзі вимог, ознайомитися з якими можна на офіційному сайті організації.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Import von Produktion in EU-Länder

Який урожай льону зібрали фермери ЄС у 2020

На світових ринках льон є, мабуть, однією з головних культур, яку використовують не тільки в промисловості, а й для фермерських потреб.

Якщо спочатку основним місцем з вирощування цієї культури вважався Китай, то в XXI столітті ситуація змінилася, і Піднебесна вже не так активно займається цією агрокультурою. Зате ініціативу з вирощування льону перехопили країни ЄС, які в наші дні по праву посідають одне з провідних місць з вирощування цієї культури. До речі, саме в Європі сьогодні виробляють до 80% насіння цієї культури. З льону отримують не тільки пряжу і тканину, але ще й використовують на корм тваринам, а також як сировину для виробництва рослинної олії.

Для цього в країнах Європи є всі необхідні потужності, що робить ці держави лідерами в цій галузі.

Які чинники впливають на врожайність льону

Останніми роками аграрії дедалі активніше починають вирощувати дану культуру, оскільки її врожайність доволі хороша, а сама рослина легко переносить несприятливі погодні умови. Зокрема, льон стійкий до весняних заморозків, осипання насіння та вилягання, а технологія його вирощування не передбачає використання інсектицидів. Крім того, ця культура може рости на будь-яких видах ґрунту, і для її росту не потрібні добрива. А можливості льону як страхової культури для пересіву озимини тільки збільшує її привабливість для аграріїв. Крім того, врожайність цієї культури частіше навіть вища за врожайність соняшнику, і тому багато фермерів наважуються вирощувати тільки льон, відмовляючись від соняшнику. Особливо часто так чинять фермери в країнах ЄС, де є всі потужності для цього.

Єдина умова, необхідна для росту цієї рослини, – достатня, проте не надмірна кількість вологи, і ось із цим у аграріїв у 2020-му році виникли справжні складнощі.

Адже навіть така невлаголюбна культура, як льон, підпала під вплив посушливого періоду, що був особливо жорстоким 2020-го року.

Урожайність льону 2020 року

Оскільки 2020-й рік відзначився не тільки пандемією коронавірусу, а й небувалою посухою (до того ж у всіх країнах), врожайність багатьох культур цього року була не на найвищому рівні. Необхідність поставок насіння різних рослин зросла, та ось тільки не всі аграрії зуміли отримати достатню кількість врожаю, щоб перекрити потреби ринку. За статистикою, в ЄС уже кілька років знижується врожайність льону через несприятливі погодні умови. Експерти Oil World додають, що при цьому світове виробництво насіння льону 2020 року підвищилося на 2,95 млн тонн, незважаючи на наслідки посухи. А врожайність, своєю чергою, залишиться на рівні не нижче 10 т/га. Щоб експортувати льон, особливо в ті країни, які через посуху не змогли похизуватися гарною врожайністю, виробникам необхідно буде дотримуватися прийнятих у Митному союзі вимог, ознайомитися з якими можна на офіційному сайті організації.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments