Allgemein

Основні постачальники пивної дробини в Європі

Пивна дробина залишається після варіння та відсмоктування сусла з ячменю та є відходами пивоварного виробництва.

У цій гущі містяться залишки ядер та оболонок зерна, і тому їх можна давати як корм для тварин. Крім того, цей продукт є основою для отримання біогазу, що становить особливий інтерес для покупців з Європи.

У 100 кг цієї речовини у свіжому вигляді міститься до 21 кормової одиниці і 4 кг протеїну, що перетравлюється, а в сухому вигляді кількість цих компонентів становить 75, 7 і 16,9 кг відповідно. З цих причин дробина нерідко входить до раціону сільськогосподарських тварин – вона допомагає швидко набрати масу і при цьому не є витратною за вартістю. Крім того, дробину останнім часом почали додавати і в продукти харчування людини, наприклад, невелику її частину використовують для приготування хліба з висівками.

Основні постачальники пивної дробини

Постачання цього продукту до країн ЄС здійснюються з таких країн, як Україна, Росія та Білорусь – тут собівартість цього продукту є максимально дешевою, а територіальна близькість до Європи допомагає швидко транспортувати товар без втрати якості. При цьому українські виробники становлять особливий інтерес для європейців, оскільки для оформлення продукції українського виробництва потрібно не так багато документів. Зокрема, на продукцію необхідні транспортні документи, а також сертифікат якості або паспорт на товар. При продажі оптом зручніше оформляти всі необхідні папери через посередників, щоб стандартизувати дробину під вимоги країн Європи.

Тенденція імпорту пивної дробини

В імпорті пивної дробини зацікавлені у Латвії, Литві, Естонії, Німеччині, Польщі та Іспанії. Найдорожче можна продати суху дробину, ціна якої становить до 140 дол. за тонну. Дешевше коштує звичайна дробина – лише 0,16 доларів за тонну. Крім того, країни ЄС зацікавлені й у купівлі вологого продукту за ціною 28 доларів за тонну. Українські виробники можуть пропонувати цей продукт не лише виробникам біогазу, а й на харчуванні для сільськогосподарських тварин. Хоча останнім часом дробину і додавати до кормів у меншій кількості, на виробництвах все ще є інтерес до цієї добавки.

Попит на пивну дробину в ЄС

Незважаючи на те, що в Європі досить багато виробників цього продукту (йдеться про країни, які займаються пивоварінням, наприклад, Німеччини, Австрії та Чехії), на даний момент попит на цей товар тільки зростає. Вся справа в тому, що дробину використовують не тільки як корм для тварин, але і для виробництва біогазу. З урахуванням тренду на екологічне споживання, попит на дробину, яка є основою біогазу, продовжує збільшуватися, тому країни ЄС зацікавлені у купівлі та подальшій переробці цього продукту.

0 0 votes
Bewerten Sie die Arbeit des Managers
Abonnieren
Benachrichtige mich bei
guest
0 Bemerkungen
Inline Feedbacks
View all comments